Program wystawy

8.30 –10.00   przyjmowanie psów
10.15 – ocena psów na ringach

Lynne Hennessy ( Ritzilyn Golden Retrievers - Wielka Brytania ) - psy – ring 1
George Hennessy ( Ritzilyn Golden Retrievers - Wielka Brytania ) - suki – ring 2

 oraz po ocenie na ringach konkurencje finałowe:

Najlepsza Para Psów  - George Hennessy ( Wielka Brytania )
Najlepsza Grupa Hodowlana  -  Lynne Hennessy ( Wielka Brytania )
Najlepsze Baby
(porównanie psa z suką z lokatą 1 oceną wybitnie obiecującą )
Najlepsze Szczenię ( porównanie psa z suką z lokatą 1 oceną wybitnie obiecującą ) -   George Hennessy ( Wielka Brytania )
Najlepszy Pies  Użytkowy ( porównanie psa z suką z lokatą 1 z oceną doskonałą ) – Lynne Hennessy ( Wielka Brytania )
Najlepszy Junior w Rasie – o tytuł ten konkurują pies i suka Zwycięzcy Młodzieży – wyboru tego dokonuje w trakcie porównania o Zwyc Zwycięstwo Rasy - George Hennessy    ( Wielka Brytania )
Zwycięzca Rasyo tytuł ten konkurują pies i suka, które  zdobyły tytuł:Zwycięzca Młodzieży,  Zwycięzca, pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą lokatą 1 – George Hennessy ( Wielka Brytania )
Najlepszy Weteran ( porównanie psa z suką z lokatą 1 ocena doskonałą –    wybór ten zostanie dokonany w trakcie porównania o Zwycięstwo Rasy  - George Hennessy ( Wielka Brytania )

                              

 PLAN SĘDZIOWANIA



RING 1 : Sędzia - Lynne Hennessy ( Ritzilyn Golden Retrievers - Wielka Brytania )


    PSY ( 46 )
    Klasa baby                4    1 - 4
    Klasa szczeniąt         5    5 - 9
    Klasa młodzieży        8    10 - 17
    Klasa pośrednia         8    18 - 25
    Klasa otwarta            9    26 - 34
    Klasa użytkowa         4    35 - 38
    Klasa championów     7    39 - 45
    Klasa weteranów        1    46 - 46
    

RING 2: Sędzia  - George Hennessy ( Ritzilyn Golden Retrievers - Wielka Brytania )

    SUKI ( 55 )
    Klasa szczeniąt         2    47 - 48
    Klasa młodzieży        13    49 - 61
    Klasa pośrednia        10    62 - 71
    Klasa otwarta            17    72 - 88
    Klasa użytkowa          5    89 - 93
    Klasa championów      5    94 - 98
    Klasa weteranów        3    99 - 101

Wykaz psów zgłoszonych na wystawę
FCI 111 - Golden Retriever
Psy
Klasa baby
1. ALAIR MERRY BOY of Avilys  wł. Agnieszka Niemiec
2. Limaluka BISCUIT  wł. Lisa i Mark Forton
3. Carolake MAKE BELIEVE  wł. Edyta Gajewska
4. Ramchaine MEDALLION  wł. Ennis van Maren
Klasa szczeniąt
5. BALOO Wrzosowa Zgraja  wł. Cezary Zawadziński
6. SOME LIKE IT HOT Złota Nadzieja  wł. Monika Jastrowicz
7. STANLEY DE' Bon Voyage  wł. Maria Adamska
8. UMBERTO DE' Bon Voyage  wł. Jacek Pawłowski
9. VELVET FRIEND Staszel  wł. Renata i Jarosław Ruszczak
Klasa młodzieży
10. ADDISON of the Hellacious Acres  wł. Judyta Prokesz
11. Kalifamily BLUES-JUNIOR  wł. Maurycy Król
12. CHALLENGER Firstfield PT.  wł. Romuald Kimel
13. DUERO Adaret  wł. Przemysław Karniewski
14. ELMO Goldenpamei  wł. Michalina Szpineter
15. Alius EVIN SUAVIS  wł. Izabela Kalus
16. STRADIVARI Le Monde D'or FCI  wł. Katarzyna Lebik-Oleszczuk
17. SZEJK SZEJK Gwiazda Dawida  wł. Paweł Walczyk
Klasa poœrednia
18. BARYTO Guernica PT.  wł. Małgorzata Kapela
19. DAKAR Golden Gaj PT1.  wł. Karol Masalski
20. DEVON Golden Gaj MłChPL.  wł. Małgorzata Żarnowiecka-Halicka
21. Cesarka EVENING EDITION  wł. Magdalena Chmielewska
22. EXTRA BONUS Danako  wł. Dana Kohoutova,  Zygmunt Stelmach
23. JAZON Mój Zakątek MłChPL.  wł. Katarzyna Bełzowska
24. Xanthous SECRET KEEPER ZwPL'09.  wł. Roman Galanek
25. YES SIR Oligarchia FCI  wł. Robert Nowak
Klasa otwarta
26. ANAKIN Słocińskie Goldeny  wł. Jacek Mazgaj
27. BENNY z Makových dvorů  wł. Natalie Bauerová
28. BORYS Goldenpamei MłChPL.  wł. Konrad Jaroszek
29. Fenwood FINAL FRONTIER  wł. Magdalena Chmielewska
30. FINO Banda Midasa  wł. Monika Wawrzyńczak
31. FLUFFY Koko Jamie  wł. Stanisław Nogieć
32. ORTHOR Marakita  wł. Magdalena Wala
33. Moondust ROYAL PURPLE HEART  wł. Damian Krzemień
34. TOASTMASTER v.d Beerse Heve  wł. Robert Nowak
Klasa użytkowa
35. ABIDE by Danako ChPL.  wł. Zygmunt Stelmach
36. EDITIO PRINCEPS Kaprys Rejenta MłChPL.ChPL.KT-III.  wł. Piotr Tram
37. KING MATTHEW UNA LAGRIMA Białe Złoto MłChPL.ChPL  wł. Dorota Pietrusiewicz
38. Stonedale LOOK NO FURTHER MłChPL  wł. Dorota Eysymontt
Klasa championów
39. ANY MUSIC WIND OF CHANGE  ARSACE Białe Złoto MłChPL.ChPL.  wł. Ola Leo
40. BLAZE Saltus ChCZ  wł. Dana Kohoutova
41. SUMMERAMBA COUNTDOWN MłChPL.ChPL.ZwPL'09.  wł. Magdalena Kaniecka
42. DE BAZYL Maleństwa ChPL.  wł. Joanna Ostrowska
43. HEDO z Jurkowej Zagrody ChPL.  wł. Agnieszka Zemla-Golonek
44. TABZIR z Zagłębia ChPL.  wł. Agnieszka Sękala
45. Cheek to Cheek UNDERGROUND VELVET MłChPL.ChPL  wł. Dorota Eysymontt
Klasa weteranów
46. FUNT Gordius INTCH.ChPL  wł. Dorota Eysymontt
Suki
Klasa szczeniąt
47. ANNABELL Princes of Golden Grazanna  wł. Grażyna Płaczek
48. ELLIS Łuczyckie Szczeniaki  wł. Katarzyna Bury
Klasa młodzieży
49. ASHLEY Wrzosowa Zgraja  wł. Iwona Wojcińska
50. BLUE LADY City of Goldenangels  wł. Arkadiusz Styczyrz
51. CELEBRITY Firstfield  wł. Marta Łęg
52. CHANEL Firstfield  wł. Andrzej Łysoń
53. CHIANTI Złotolandia  wł. Aleksandra Roesner
54. COLA Złotolandia  wł. Barbara Janina Rerutko
55. Alius ESTA CALLIDA  wł. Mirosława Borowiec
56. EXTRA PRIMA Danako  wł. Agnieszka Jarosz
57. HABITA TECUM Adsum  wł. Agnieszka Czerkawska
58. HOC AGE Adsum  wł. Monika Wawrzyńczak
59. MORANI Turquoise Obssesion  wł. Maciej Gryczuk
60. TAYLOR z Psiego Zakątka FCI  wł. Angelika Zygiert
61. TETYDA z Królestwa Olimpu  wł. Agnieszka Œwierszcz
Klasa pośrednia
62. AUTUMN NOTE OF OPTIMISM ARIA Białe Złoto  wł. Ewa Ptaszyńska
63. BEFORE YOU ACCUSE ME Muddiest Gold  wł. Agnieszka Biegesz
64. BLANCA Firstfield  wł. Marek i Joanna Zaborowski
65. GREYS Wi-An-Wa MłChPL.  wł. Wioletta Wšsik
66. JOWITA Mój Zakątek  wł. Katarzyna Bełzowska
67. MRS SHILLA Golden Bears FCI  wł. Joanna Biały
68. NILA Bon Voyage  wł. Michał Bielanis
69. ONLY YOU Bon Voyage  wł. Agnieszka Jarosz
70. PUNTA Panna Wodna  wł. Anna Mškosza
71. YOUR HIGHNESS Oligarchia  wł. Mateusz Michalski
Klasa otwarta
72. ADAILA z Garlicy Duchownej  wł. Jowita Drzymała
73. AGILA pod Zamkiem Chęcińskim FCI  wł. Piotr Drzewiński
74. ALINKA z Tarninowego Wzgórza  wł. Agnieszka Gorgoń
75. AMAZING WHITE PRINCESS Firstfield  wł. Damian Krzemień
76. Siatham CARELESS WHISPER MłCHPL.  wł. Magdalena Chmielewska
77. CONVALARIA MAC RITZILYN T.M. Milo Smile FCI  wł. Ewa Bal
78. Cheek to Cheek CUVEE EXTRAORDINAIRE MłChLT.  wł. Magdalena Chmielewska
79. D'SUSHI Adekatos Poland FCI  wł. Grzegorz Kubisa
80. DASHA Goldenpack Marty  wł. Dorota Kosakowska
81. DEELEYLA z Zielonego Łanu  wł. Krystyna Kruszelnicka
82. EVITA Wi-An-Wa  wł. Wioletta Wąsik
83. EVITA Bon Voyage MłChPL.  wł. Agnieszka Jarosz
84. GOLDI Buklowe Marzenie  wł. Anna Morzyszek
85. JEYDEE Goldenpack Marty  wł. Marek Szymczyk
86. LENI CRAZY COMMEDY Białe Złoto  wł. Ewa Ptaszyńska
87. MUFKA Mój Zakątek  wł. Joanna Walencik
88. NICE DAISY Gwiazda Dawida  wł. Martyna Śliwa
Klasa użytkowa
89. AZURA Aspra KT1.  wł. Renata Wróbel-Radecka
90. BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto ChPL.  wł. Ewa Ptaszyńska
91. EX ANIMO PRO ADSUM Kaprys Rejenta  wł. Katarzyna Wojcieszak,Magdalena Chmielewska
92. GOLD HOPE THE DREAM TEAM  wł. Ivana Nováková
93. SUMMERTIME of the Hellacious Acres INTCH.ChPL,RUS.RO,SK.  wł. Judyta Prokesz, Andrzej Stępiński
Klasa championów
94. BRITNEY Saltus, ChPL.  wł. Dana Kohoutova
95. CHELSEA z Zagłębia MłChPL.ChPL.  wł. Monika Lis
96. GAJA z Góralskiej ChPL.  wł. Renata i Jarosław Ruszczak
97. KARMEN Gwiazda Dawida ChPL.  wł. Marta Biniaœ
98. Cheek to Cheek TOO HOT TO HANDLE MłChPL.ChPL.  wł. Magdalena Chmielewska
Klasa weteranów
99. ANETKA Ogród Sekretów  wł. Henryk Całka
100. CARMEN Korem ChPL.  wł. Ewa Magaj
101. EUNICE BIAŁE ZLOTO Cave Canem MłChPL.ChPL.  wł. Ewa Ptaszyńska