Wyniki Krajowej Wystawy Psów Pasterskich Ras Brytyjskich - 08.05.2010

>> fotogaleria  Pasterskie << foto K. Mirowska

 
foto. K. Mirowska


Najlepsze Baby Ulla Bergh - Persson ( Szwecja )  


foto. K. Mirowska

1.FASCINATION Smartness,bearded collie, nr kat 3, wł.Agnieszka Kak

2.ANDIA Polinezja, owczarek szetlandzki, nr kat.46, wł.Anna Jagieło

3.Q'Celtic SEXY SEAHORSE, border collie, nr kat.10, wł.Jacek Reszka , Sara Olechowska

Najlepsze Szczenię - Ulla Bergh - Persson ( Szwecja )


foto. K. Mirowska

1.WHISKY EKWIWALENT Ventora, owczarek szetlandzki, nr kat.39, wł.Aleksandra Lubaszka

2.CUUCHIN DREMS O GOLD, welsh corgi pembroke, nr kat.106, wł.J. i P. Kovarovi

3.AKER Black&White Story, border collie, nr kat.11, wł.Alina Dworak

Najlepszy Junior  - Claus -Peter Fricke ( Niemcy )  

foto. K. Mirowska

1.DAKHIL AL BAIT od Mohatarów, owczarek szkocki długowłosy, nr kat.69, wł.Ewa Mohtar

2.SALI MALI z Puli Szczęścia, owczarek szetlandzki, nr kat.51, wł. Alksandra Lubaszka

3.ANIMA PINK PANTHER Borderclan, border collie, nr kat.21, wł.Łukasz Hertel

4.CARLA DEMETIA CREST Emiel Regis, bearded collie. nr kat.4, wł.Andrea Vlasata


Najlepszy WeteranUlla Bergh - Persson ( Szwecja )

foto. K. Mirowska
1.ROXA Asketila FCI, owczarek szetlandzki, nr kat.66, wł.Jadwiga Wiśniewska
2.
ANGIE Wielowiejska Zgraja , owczarek szkocki długowłosy, nr kat.92, wł.Beata Zdrowak  

 

Najlepsza Para Hodowlana - Ulla Bergh - Persson ( Szwecja )
 
foto. K. Mirowska
1.Phi-Vestavia I'M BURNIE-MR.BURNIE, nr kat.98 i COOL'N FOOL FOR FILOFANY Gaucho, nr kat.104, welsh corgi cardigan, wł. Anna Pol
2.WHISKY EKWIWALENT Ventora, nr kat.39 i SALI MALI z Puli Szczęścia, nr kat.51, owczarek szetlandzki, wł. Aleksandra Lubaszka
3.
DAKHIL AL BAIT od Mohtarów, nr kat.69 i DALALANA od Mohtarów, nr kat.78, owczarek szkocki długowłosy, wł. Ewa el Mohtar


Najlepsza Grupa Hodowlana - Claus -Peter Fricke ( Niemcy ) 

 

foto. K. Mirowska

1.GAUCHO , welsh corgi cardigan, wł. Izabela i Dariusz Głowaccy

BEST IN SHOW


foto. K. Mirowska

1.COOL BREEZER FOR JAZENTA Gaucho, nr kat. 99, welsh corgi cardigan, wł.Hanna Głowacka

2.ROXA Asketila FCI, owczarek szetlandzki, nr kat.66, wł.Jadwiga Wiśniewska
3.Outburst HERO AT BORDERCLAN, border collie, nr kat.19, wł.Karolina Skrocka
4.Bonny and Clyde's SEXY EYES, bearded collie, nr kat.6, wł.Aleksandra Adamiec


foto. K. Mirowska
http://picasaweb.google.com/ZKwPChorzow/WystawaPsowPasterskichRasBrytyjskichChorzow2010



FCI 271 - Bearded Collie

Psy

Klasa pośrednia

1. BASSIMO z Pierwszej Ligi, czarno-białe, 07.06.2008, 25089/VII/08, PKR.I-62971 (INTCH.BASIE of Slavic Charm-MłChPL.Charleston LULLA LUCK), hod. Joanna Karoń, wł. Jolanta Cygowska, Bączyńskiego 7, 51-122 Wrocław - nb

Klasa championów

2. CELTIC PRIDE OF Smartness INTCH.MłChPL.ChPL,H., czarno-białe, 25.03.2006, 4335/XXXIV/06, PKR.I-57939 (INTCH.ChPL,D.SAUDADE de Shaleemar-INTCH.ChPL.BORN TO BE SMART of Slavic Charm), hod. Małgorzata Figas, wł. Paweł Dłóciok, Piłsudskiego 59, 41-800 Zabrze - 1dosk, CWC, Zwycięzca

Suki

Klasa baby

3. FASCINATION Smartness, czarno-białe, 26.11.2009, 983/XLIX/09, PKR w przygotowaniu (Farmarens GIVE ME FIVE-INTCH.CHPL.BORN TO BE SMART of Slavic Charm), hod. Małgorzata Figas, wł. Agnieszka Kak, Ordonówny 12/34, 41-200 Sosnowiec - 1 w.o.

Klasa młodzieży

4. CARLA DEMETIA CREST Emiel Regis, czarno-białe, 31.12.2008, -, CMKU/BD/2532/08 (CELTIC PRIDE OF Smartness-APOKALYPSA Emiel Regis), hod. Hana Koníčková, Czechy, wł. Andrea Vlasatá, Přídolí 133, 38 101 Český Krumlov - 1 dosk, ZwMł, Najlepszy Junior w Rasie
5. JODIE Kiaora, brązowo-białe, 21.03.2009, 82662/I/09, PKR.I-64654 (Bonibraes HOPE AND GLORY-Firstprizebears ABILENE), hod. Lenka Folget-Klimova, Czechy, wł. Małgorzata Staniszewska, Żelechów, Wrzosowa 9, 96-321 Żabia Wola - 2 dosk

Klasa otwarta

6. Bonny and Clyde's SEXY EYES ChPL.MłChPL.MłZwPL., czarno-białe, 31.03.2007, 23278/III/07, PKR.I-59988 (MłChD.Memorylane ABSOLUT LOOXX-MłChD.Bonny and Clyde's MISS UNIVERSE), hod. Silke Sander, Niemcy, wł. Aleksandra Adamiec, Siedliska 14, 32-620 Brzeszcze - 1 dosk, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy
7. Hau Beauty ZOYA MłChPL.ChPL.PIP., czarno-białe, 27.08.2007, 23811/III/07, PKR.I-60508 (Memorylane ABSOLUT LOOX-EVERLASTING EMPATHY Marinus), hod. Dorota Rapacz, wł. Agnieszka Fluderska, Felińskiego 39/20, 41-908 Bytom - 2 dosk


Klasa championów

8. MELANIA Kajopiko FCI MłChPL.ChPL,RO,BG,RO,MK,UA.ChBALK.GRANDChRO.ZwPL'00., błękitno-białe, 11.01.2007, 26450/II/07, PKR.I-59570 (INTCH.CH.Dea-Dro MARCO-POLO-ChPL.DONNA DIANA Marinus), hod. Jolanta Żmuda-Głowacz, wł. Jolanta Żmuda-Głowacz, Morawskiego 10/6, 30-102 Kraków - 1 dosk, CWC

FCI 297 - Border Collie

Psy69. DAKHIL AL BAIT od Mohtarów i 78. DALALANA od Mohtarów

Klasa baby

9. Forest Land Chilabo RM SAMUEL, red merle tan, 31.01.2010, 28218/II/10, PKR w przygotowaniu (VIGOUR Bohemia Alke-RED HOT CHILLI PEPPER Energizer), hod. Elwira Żmuda-Noras, wł. Elwira Żmuda-Noras, Widokowa 86, 34-115 Ryczów, Łukasz Noras - 2 obiecujący
10. Q'Celtic SEXY SEAHORSE, czarno-białe, 07.12.2009, 10755/V/09, PKR w przygotowaniu (TRUCHARM READ ALLABOUT-Q'Celtic SHALOM SHALOM), hod. Sara Olechowska, wł. Jacek Reszka, Jutrzenki 33/33, 43-300 Bielsko-Biała, Sara Olechowska -  1 w.o., Najlepsze Baby w Rasie

Klasa szczeniąt

11. AKER Black&White Story, czarno-białe, 14.10.2009, 13067/IV/09, PKR w przygotowaniu (CASSIDY z Bengasu-AURORA AUSTRALIS Hadron), hod. Nina Rojek, wł. Alina Dworak, Sokolska 23, 41-706 Ruda Śl. - 1 w.o, Najlepsze Szczenię w  Rasie

Klasa młodzieży

12. IGNI-POTENS z Dębowego Wzgórza, czekoladowo-białe, 27.05.2009, 28064/II/09, PKR w przygotowaniu (CRAZY BROWN Gasko Prim-ADA Modre Gniazdo), hod. Agnieszka Żurowska, wł. Kamila Żurowska, Sucharskiego 5, 30-898 Kraków - 1 dosk, ZwMł
13. WILLY Double Vision FCI, czarno-białe, 09.03.2009, 4887/XXXVI/09, PKR.I-64096 (Alderaan DREAM LOVER AT VISION-X'TAZY AT VISION Shakti Se FCI), hod. Anna Jarosz, wł. Leszek Zimończyk, Fabryczna 14, 44-251 Rybnik - 2 bdb

Klasa pośrednia

14. DEMON CAYS The Best of Gajowy, czarno-białe, 13.06.2008, 25008/VII/08, PKR.I-62629 (HECTOR Czechmate-CATY Slezsky Hradek), hod. Jolanta Ziebura, wł. Maria Kanda, Krotoszyńska 27/7, 51-009 Wrocław - 2 dosk
15. MANU CHAO Triple Trouble, czarne z białym, 17.01.2009, 4848/XXXVI/09, PKR.I-63741 (JESSOMINE Aussie Merlot-Shoreland's KEEP ON RUNNING), hod. Martyna Grabowska, wł. Piotr Szafraniec, Wilsona 51, 44-100 Knurów - 1 dosk, CWC
16. Q'Celtic X-TRA ATTRACTION, czarno-białe, 07.10.2008, 80646/I/08, PKR.I-62967 (JESSOMINE AUSSIE MERLOT-Q'Celtic SHALOM SHALOM), hod. Sara Olechowska, wł. Joanna Błażejczyk, Korczyńska 8/118, 02-934 Warszawa - 3 dosk

Klasa otwarta

17. ANIMA SPEEDY GONZALES Borderclan MłChPL., czarno-białe, 21.01.2009, 25187/VII/09, PKR.I-63372 (MłChPL.ChPL.PIP.Outburst HERO AT BORDERCLAN-MłChPL.PRETTY WOMAN O.von den Drei Eichen), hod. Karolina Skrocka, wł. Paweł i Magdalena Orzechowscy, Żeromskiego 32/8, 55-100 Trzebnica - 1 dosk, CWC, Najlepszy Ruch w Rasie

Klasa championów

18. AMOR Modre Gniazdo ChPL., czarno-białe, 08.12.2006, 26333/II/06, PKR.I-59313 (FREDDY Super Pracuś-ONLY MY VENICE BLUE Energizer), hod. Stanisław Piaskowy, wł. Agnieszka Żurowska, Wiatowice 49, 32-420 Gdów - 2 dosk
19. Outburst HERO AT BORDERCLAN MłChPL.ChPL.PIP., czarno-białe, 03.12.2003, 22133/VII/03, PKR.I-53456 (ChUSA.Brackenhill LOTS OF TRATAN-ChAKC,UKC.Outburst LIVIN A CRAZY LIFE), hod. Vickie Hampton, Kanada, wł. Karolina Skrocka, Parkowa 5, 51-616 Wrocław - 1 dosk, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy

Klasa weteranów


20. Oodnadatta TRUE DEAL INTCH.MultiCH.ZwKL., czarno-białe, 21.01.2002, 9705/XXIV/02, PKR.I-58710 (ChAUS.Oodnadatta TRUE STEEL-ChAUS.Oodnadatta CLASSY GEM CD, ET), hod. Barbara i Richard Hayes, Australia, wł. Ewa Łukasik, Stefanówka 24, 21-050 Piaski - 1 dosk, Najlepszy weteran w Rasie

Suki

Klasa młodzieży

21. ANIMA PINK PANTHER Borderclan, czarno-białe, 21.01.2009, 32680/XXII/09, PKR w przygotowaniu (MłChPL.ChPL.PIP.Outburst HERO AT BORDERCLAN-MłChPL.PRETTY WOMAN O.von Drei Eichen), hod. Karolina Skrocka, wł. Łukasz Hertel, Zamenhofa 8/3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki - 1 dosk, ZwMł, Najlepszy Junior w Rasie, Najlepsza Głowa w Rasie
22. AYLA Willem's Choice, niebiesko-białe, 12.04.2009, 25427/VII/09, PKR.I-64120 (INTCH.ChNL.Wendevick Xplorer-Pan Shepherd's Dream), hod. Carla Van Beek, Holandia, wł. Marta Kowalewicz, Ruska 18, 50-079 Wrocław - 2 dosk
23. IGA z Dębowego Wzgórza, czarno-białe, 27.05.2009, 28063/II/09, PKR w przygotowaniu (CRAZY BROWN Gasko Prim-ADA Modre Gniazdo), hod. Agnieszka Żurowska, wł. Agnieszka Żurowska, Wiatowice 49, 32-420 Gdów - 3 dosk
24. ISZA z Dębowego Wzgórza, blue merle, 27.05.2009, 6071/XXIII/09, PKR w przygotowaniu (CRAZY BROWN Gasko Prim-ADA Modre Gniazdo), hod. Agnieszka Żurowska, wł. Anna Maria Klikowicz, Gipsowa 5, 25-752 Kielce - nb

Klasa pośrednia

25. ANIMA KUNG-FU PANDA Borderclan, czarno-białe, 21.01.2009, 25119/VII/09, PKR.I-63051 (MłChPL.ChPL.PIP.Outburst HERO AT BORDERCLAN-MłChPL.PRETTY WOMAN O.von den Drei Eichen), hod. Karolina Skrocka, wł. Jadwiga Ugarynko, Witelona 1/1, 51-617 Wrocław - 2 bdb
26. GINA GHOST CATCHER IN BLACK Energizer, czarno-białe, 12.12.2008, 9502/XVI/08, PKR.I-63639 (Borderguard IQ AT VANGELDIS-GAJANA Czechmate), hod. Tomasz Pecold, wł. Izabela Błędowska, Ułańska 18c/8, 42-600 Tarnowskie Góry - 1 bdb

Klasa otwarta

27. BORDERGUARD LOVE STORY AT Q'CELTIC, czarno-białe, 24.12.2007, 78701/I/07, PKR I - 60764 (ChUSA.AVATAR ONE NIGHT STAND BAYSHORE-MłChPL.ChPL,H.PIP.BORDERGUARD GINA), hod. Dora Korosine-Benedek, Węgry, wł. Sara Olechowska, Górna 6/26, 05-400 Otwock - 4 bdb
28. Never Never Land FCI MIDNIGHT MADNESS, czarno-białe, 10.11.2006, 26071/II/06, PKR.I-58642 (Never Never Land AGENT DOUBLE O SEVEN-Kamarada ENGLISH ROSE), hod. Ewa Łukasik, wł. Elwira Żmuda-Noras, Widokowa 86, 34-115 Ryczów, Łukasz Noras - 2 dosk
29. PRETTY WOMAN O. von den drei Eichen MłChPL., czarno-białe, 17.07.2006, 23794/VII/06, PKR.I-58451 (ELLAGANT STARGATE at Arnpriors-LUCKY BORDER'S CRYSTAL at TREE Oaks), hod. Elke Ostmeyer, Niemcy, wł. Jadwiga Ugarynko, Witelona 1/1, 51-617 Wrocław - 3 dosk
30. RED SHANTI SAGARA Energizer, brązowo-białe, 24.09.2007, 9946/V/07, PKR.I-60601 (ChPL.HEKTOR Czechmate-BABY BROWN Gasko Prim), hod. Tomasz Pecold, wł. Beata Misiarz, Zajęcza 47, 43-400 Zajęcza - bdb
31. Never Never Land TOUCH THE SKY MłChPL., blue merle, 28.01.2008, 31476/XXII/08, PKR.I-61241 (MłChPL.ChPL,LT,MD.Yazina's UPSIDE DOWN-ChPL.Kamarda ANAIS ANAIS), hod. Ewa Łukasik, wł. Magdalena Kozubska, Tkacka 20a, 90-156 Łódź - 1 dosk, CWC

Klasa championów

32. RIO BRAVO DE RHAPSODY BLACK Energizer MłChPL.ChPL.ZwKL'07'08., czarno-białe, 13.01.2005, 22270/III/05, PKR.I-55316 (ChPL.BADDY Energizer-ChPL.GAJANA Czechmate), hod. Tomasz Pecold, wł. Magdalena Felis, Jesionowa 18/29, 40-158 Katowice - 1 dosk, CWC, Zwycięzca

FCI 16 - Owczarek Staroangielski Bobtail

Psy

Klasa otwarta

33. BOSTON Biżu MłChPL., biało-niebieskie, 20.12.2007, 12663/IV/07, PKR.I-61525 (ANGEL BONETTI from Stone's-BIŻUTERIA Festivitas), hod. Krystian Folaron, wł. Anna Lempa, Szarych Szeregów 4/4, 41-106 Siemianowice Śl. - 1 dosk, CWC

Klasa championów

34. Vigilat's KAPITAIN JACK SPARROW ChPL., szaro-białe, 03.01.2007, 23240/III/07, PKR.I-59849 (INTCH.Brwyn's FRIENDS FOREVER-Vigilat's GRACE O'MALLEY), hod. E.Ter Mors, Holandia, wł. Patrycja Bałdys, Wita Stwosza 6/10, 40-036 Katowice - 1 dosk, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy

Suki

Klasa młodzieży

35. WUZETKA Kudłaty Tramp FCI, stalowe z białym, 08.02.2009, 10626/XXIV/09, PKR.I-63494 (STEFANO SUPER STAR Kudłaty Tramp FCI-KLEOPATRA Kudłaty Tramp FCI), hod. Krystyna Rostworowska, wł. Ewa Wiktorowska, Oblasy 298, 24-123 Janowiec - 1 dosk, ZwMł, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia

36. ESCADA aus dem Rotmaintal, biało-czarne, 16.05.2008, 27599/II/08, PKR.I-62866 (Snowdown  FIRE AND ICE-AMY aus dem Rotmaintal), hod. Heike Bilsheim, wł. Danuta Żiżka-Salamon, Nowohucka 3/81, 31-580 Kraków - nb

FCI 88 - Owczarek Szetlandzki

Psy

Klasa szczeniąt

37. ALERT DAREDEVIL Lohrien, śniade z białym, 02.09.2009, 28192/III/09, PKR w przygotowaniu (INTCH.ChPL,DK.Goodtimes BLAZIN' HOT MOMENTS-IMPRESJA GOLDEN ART Lohrien), hod. Beata Ziemnicka, wł. Katarzyna Sowa, Piwna 19/16, 30-527 Kraków - II w.o.
38. LEO Wspólny Dom, śniade z białym, 21.10.2009, 495/XXXVI/09, PKR w przygotowaniu (Goodtimes BLAZIN' HOT MOMENTS-TOŚKA Wspólny Dom), hod. Anna Tomczyk, wł. Arkadiusz Polaszek, Borowa 3a, 44-200 Rybnik - III obiecujący
39. WHISKY EKWIWALENT Ventora, śniade, 06.11.2009, 25574/VII/09, PKR w przygotowaniu (Ch.Sensusan KOH-I-JUS-INTCH.ORIYANTI Ventora), hod. Patrycja Mazur, wł. Aleksandra Lubaszka, Kryniczno 44E, 55-300 Środa Śląska - I w.o. Najlepsze Szczenię w Rasie


Klasa pośrednia

40. BANJO Polly z M-3, blue merle, 21.05.2008, 23675/III/08, PKR.I-62139 (IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza-ALFA Polly z M-3), hod. Kazimierz Ślusarek, wł. Martyna i Kazimierz Trocha, Fliegera 14/5, 40-056 Katowice - I dosk, CWC
41. FERNANDO Amoreno, śniade z białym, 24.09.2008, 25213/VII/08, PKR.I-63472 (ChPL.Shelteam TEDDYBEAR-INTCH.ChPL.CZ.D.A.Zw.KL.PRIMA GLORIA z Kojca Coli), hod. Monika i Ewa Kubrak, wł. Marek Skrzypiński, Zebrzydów 30, 58-124 Marcinowice - II bdb


Klasa otwarta

42. Art Felicity AMSTERDAM, tricolor, 12.07.2008, -, RKF 2368572 (Valerina Ross Adler-ChRUS.ChKLUB.Art Felicity Glintwine), hod. T.Poplavskaja, Rosja, wł. T. Poplavskaja, Komiakinskaja 50, 141370 Mo, Chotkowo -
I dosk, CWC, Zwycięzca, Najlepszy Ruch w Rasie

Klasa championówI dosk, CWC

43. NOBEL z Puli Szczęścia MłChL.ChPL.MłZwPL'07.MłZwEURŚRiWSCH.PT1.PIP., śniade, 03.02.2007, 7929/VI/07, PKR.I-59597 (INTCH.MłChPL.ChPL.Overtop OSCAR-MłChPL.ChPL.ZwKL.EMI z Puli Szczęścia), hod. Jarosław Bajczyk, wł. Maciej Babiński, Gruntowa 8b/32, 15-706 Białystok - II dosk
44. PLATERO z Kojca Coli MłChPl.ChPL,RO.GRANDChRO., śniade, 18.08.2006, 23807/VII/06, PKR.I-58561 (HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu-QUANTI OLIVE Asketila), hod. Krystyna i Krzysztof Kiwak, wł. Marek Skrzypiński, Zebrzydów 30, 58-124 Marcinowice - I dosk, CWC


Klasa weteranów

45. DARK Kolyba u Grapy ChPL.PIP., tricolor, 21.03.2002, 3815/XXXVI/02, PKR.I-50313 (MłChPL.ChPL.ABSOLUTE MAN Kropelka Oceanu-MłChSK.EVITA Szym-Tom), hod. Helena Skorupa, wł. Anna Jagieło, Kosmonautów 4/28, 44-203 Rybnik - I dosk


Suki

Klasa baby

46. ANDIA Polinezja, śniade, 07.02.2010, 5042/XXXVI/10, PKR w przygotowaniu (ChPL.PIP.DARK Kolyba u Grapy-CZIRIOS Polinezja), hod. Magdalena Siekierka, wł. Anna Jagieło, Kosmonautów 4/28, 44-203 Rybnik -
I w.o., Najlepsze Baby w Rasie
47. BEAUTIFUL PRINCESS Lost in Love, śniade z białym, 03.12.2009, 7494/XIV/09, PKR w przygotowaniu (INTCH.ChPL,DK.Goodtimes BLAZIN' HOT MOMENTS-BIEDRONKA Velvet), hod. Agata Niedbałowska, wł. Agata Niedbałowska, Piłsudskiego 1, 39-310 Radomyśl Wielki - II w.o.

Klasa szczeniąt

48. Vanilia Hills ON THE MOVE, blue merle, 14.09.2009, 25742/VII/09, PKR w przygotowaniu (LUNDECOCKS HIT AND RUN-OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces), hod. Gracjana Kruszel, wł. Marek Skrzypiński, Zebrzydów 30, 58-124 Marcinowice, Gracjana Kruszel- I w.o.

Klasa młodzieży

49. CZARKA Polly z M-3, blue merle, 25.07.2009, 10651/V/09, PKR w przygotowaniu (IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza-ALFA Polly z M-3), hod. Kazimierz Ślusarek, wł. Wojciech Kaczmarczyk, Matusiaka 11/8, 43-316 Bielsko-Biała - nb.
50. DAISY SWEET GIRL Metamorfoza, śniade z białym, 31.05.2009, 10650/V/09, PKR w przygotowaniu (Godtimes BLAZIN'HOT MOMENTS-KLIO SWEET GIRL Metamorfoza), hod. Bożena Maślanka, wł. Wojciech Kaczmarczyk, Matusiaka 11/8, 43-316 Bielsko-Biała - nb
51. SALI MALI z Puli Szczęścia, śniade, 30.05.2009, 25400/VII/09, PKR w przygotowaniu (INTCH.Overtop OSKAR-Ch.EMI z Puli Szczęścia), hod. Jarosław Bajczyk, wł. Aleksandra Lubaszka, Kryniczno 44E, 55-300 Środa Śląska - I dosk, ZwMł, Najlepszy Junior w Rasie


Klasa pośrednia

52. BONA DEA Figa Ruminy FCI, śniade z białym, 01.10.2008, 27428/II/08, PKR.I-62723 (ChD,LUX.NOT FOR SALE from Lady Lucia-INTCH.KAMA Raj dla Zwierząt), hod. Ewa Sroga, wł. Ewa Sroga, Kobierzyńska 120/85, 30-382 Kraków - I dosk, CWC
53. FAWORYTKA Amoreno MłZwPL'09., śniade, 24.09.2008, 25091/VII/08, PKR.I-62959 (ChPL.Shelteam TEDDYBEAR-INTCH.ChPL.CZ.D.A,ZwKL.PRIMA GLORIA z Kojca Coli), hod. Monika i Ewa Kubrak, wł. Ewa i Monika Kubrak, Kochanowskiego 26A/2, 51-601 Wrocław - IV bdb

54. LADY LILLY Polcolland, śniade, 01.06.2008, 24965/VII/08, PKR.I-62460 (MłChPL.ChPL.Romashev's DASHLING DREAMFLIGHT-MłChPL.DEJA Strażnica Kaszebstwa), hod. Agnieszka Fortaszewska, wł. Joanna Kaczmarek, Cicha 1A, 55-002 Kamieniec Wrocławski - bdb

55. PENELOPA z Puli Szczęścia PIP., śniado biała, 19.06.2008, 27552/II/08, PKR.I-63141 (INTCH.MłChPL.ChPL.Overtop OSCAR-MłChPL.ChPL.ZwKL.EMI z Puli Szczęścia), hod. Jarosław Bajczyk, wł. Elwira Żmuda-Noras, Widokowa 86, 34-115 Ryczów, Łukasz Noras - II dosk

56. TWISTED CAMPARI Asketila FCI, złote, 28.07.2008, 25176/VII/08, PKR.I-63318 (MEMUS Mandelspaun-MłChPL.ChPL.TIFFANY TRIUMF Asketila FCI), hod. Jadwiga Wiśniewska, wł. Jadwiga Wiśniewska, Sikorskiego 11/3, 53-659 Wrocław - III dosk


Klasa otwarta

57. ACCA LARENTIA Figa Ruminy MłChPL., tricolor, 31.03.2007, 24190/VII/07, PKR.I-59739 (MOORWOOD CARIBBEAN NIGHT TROPHY-KAMA Raj dla Zwierząt), hod. Ewa Sroga, wł. Ewa i Monika Kubrak, Kochanowskiego 26A/2, 51-601 Wrocław - bdb
58. CYNTIA SWEET GIRL Metamorfoza, śniade, 30.06.2007, 23390/III/07, PKR.I-60552 (ChPL.BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila-ChPL.DIANA SWEET GIRL Metamorfoza), hod. Bożena Maślanka, wł. Danuta Sorek, Kopernika 10, 41-409 Mysłowice - IV dosk
59. KAMA Raj dla Zwierząt INTCH.MłChPL.ChPL,SK., tricolor, 02.05.2003, 23906/II/03, PKR.I-52563 (HIGHLAND ROUGE z Shetlandu-FESTINA LENTE Duma Tary), hod. Iwona Tatera, wł. Ewa Sroga, Kobierzyńska 120/85, 30-382 Kraków - II dosk, Najlepsza Głowa w Rasie
60. NANCY XANTINA Iskierka Szetlandów MłChPL,LT.MłZwLT.PIP., śniade z białym, 10.06.2008, 4701/XXXVI/08, PKR.I-62245 (INTCH.MłChPL.ChPL,LT,RKF,RUS,SK.Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY-MŁChPL.SPLENDID Xantina), hod. Małgorzata Segiet, wł. Anna Jagieło, Kosmonautów 4/28, 44-203 Rybnik - III dosk
61. NIKE z Puli Szczęścia, śniade, 03.02.2007, 6856/XIV/07, PKR.I-60496 (INTCH.MłChPL.ChPL.Overtop OSCAR-MłChPL.ChPL.ZwKL.EMI z Puli Szczęścia), hod. Jarosław Bajczyk, wł. Agata Niedbałowska, Piłsudskiego 1, 39-310 Radomyśl Wielki - I dosk, CWC, Zwycięzca
62. PEGGY z Puli Szczęścia, śniade, 19.06.2008, 27447/II/08, PKR.I-62799 (INTCH.MłChPL.ChPL.Overtop OSCAR-MłChPL.ChPL.ZwKL.EMI z Puli Szczęścia), hod. Jarosław Bajczyk, wł. Agata Górecka - db
63. RHEA-ROSA Tarantoga PIP., śniade z białym, 08.06.2006, 7728/VI/06, PKR.I-58933 (INTCH.Cataway's RISING SUN-PIGWA Wspólny Dom), hod. Natalia Hallay, wł. Barbara Jadwiga Żebrowska, Batalionów Chłopskich 14/23, 15-201 Białystok - nb

Klasa championów

64. CARMEN Polcolland MłChPL.ChPL., śniade, 10.10.2006, 12365/IV/06, PKR.I-58860 (INTCH.ChPL,RUS.VALERINA ROSS DANISH BREEZE-GARDENIA Polcolland), hod. Agnieszka Fortaszewska, wł. Halina Pierzchała, Sportowa 10/6, 41-506 Chorzów - II bdb
65. KENIA Raj dla Zwierząt INTCH.ChPL,CZ, SK., śniade z białym, 02.05.2003, 23907/II/03, PKR.I-52564 (HIGHLAND ROUGE z Shetlandu-FESTINA LENTE Duma Tary), hod. Iwona Tatera, wł. Ewa Sroga, Kobierzyńska 120/85, 30-382 Kraków - I dosk, CWC

Klasa weteranów

66. ROXA Asketila FCI INTCH.MłChPL.ChPL.ZwKLH., śniade, 15.04.2000, 20093/VII/00, PKR.I-37407 (ChPL.ZwKL.HIGHLAND ROGU'E ze Shetlandu-MłChPL.ChPL.MłZwKL.IVET Asketila FCI), hod. Jadwiga Wiśniewska, wł. Jadwiga Wiśniewska, Sikorskiego 11/3, 53-659 Wrocław - I dosk, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy

FCI 156 - Owczarek Szkocki Długowłosy

Psy

Klasa baby

67. ZERO vom Adlerwappen, śniade, 31.12.2009, -, VDH/ZBrH COL 71263 (Niksend Chiful Chance-Old Golden Gates Unmasked Love), hod. Sylwia Schulze, Niemcy, wł. Sylwia Schulze, Kaiser-Friedrich-Str.30, 14469 Potsdam - I w.o. Najlepsze Baby w Rasie

Klasa młodzieży

68. CHIISAI RINGO Ducatti, tricolor, 04.03.2009, 10432/V/09, PKR.I-63827 (INTCH.ChPL.ROMEO Ko-To-Ra-ChPL.MIRIAM BLUE Złote Gwiazdy Szkocji), hod. Adrianna Piksa, wł. Aleksander Pawiński, Kęcka 34, 43-340 Kozy - III bdb
69. DAKHIL AL BAIT od Mohtarów, śniade, 12.03.2009, 2106/XLIV/09, PKR.I-64167 (UN AMOUR DE JEUNESSE des Marecages du Prince-DUNIA AL GHARAM od Mohtarów), hod. Ewa El Mohtar, wł. Ewa El Mohtar, Kurów Wielki 3, 59-180 Gaworzyce - I dosk, ZwMł. Najlepszy Junior w Rasie
70. KORYNT Dobry Duch, śniade, 20.12.2008, 7087/XVII/08, PKR w przygotowaniu (BADR WAHEED od Mohtarów-YASMINA SCOTT Ekwiwalent), hod. Katarzyna Kuczyńska, wł. Katarzyna Kuczyńska, Wojciechów 124, 59-623 Lubomierz - II dosk
71. LANCASTER Wir-Coll, śniade, 29.03.2009, 12990/IV/09, PKR w przygotowaniu (OLD BRANDY Vangeldis-EKSTAZA Zbiczuj), hod. Anna Kaute-Kabata, wł. Janina Skindzier, Gołębia 5, 41-100 Siemianowice Śl. - nb

Klasa pośrednia

72. LUKE WĘDROWIEC Stumilowy Las, śniade, 17.09.2008, 6250/XXVII/08, PKR.I-62961 (Prince of Sunlight QUENCHLESS LOVE-MAYDAY z Psiej Oazy), hod. Małgorzata Janik-Płonka, wł. Agnieszka Dec, Rogoziniec 27, 66-210 Zbąszynek - I dosk CWC

Klasa otwarta

73. QUIDO Różany Gaj, tricolor, 10.04.2007, 12460/IV/07, PKR.I-59790 (ChPL.Old Golden Gates ZERO-MłChPL.ChPL.CHANTAL Różany Gaj), hod. Renata Kozielska, wł. Arkadiusz Rosner, Graniczna 53/33, 40-018 Katowice - I dosk, CWC

Klasa championów

74. BLUE SPRITE Hippocampus ChPL., blue merle, 16.04.2006, 80572/I/06, PKR.I-57905 (Lingo's BLACK SURPRICE-FINESS LOVELY ANGEL Hippocampus), hod. Elżbieta Wiechetek, wł. Elżbieta Wiechetek, 1-Maja 23, 05-860 Płochocin - I dosk, CWC, Zwycięzca
75. EXEL GOLD Actis MłChPL.ChPL., śniade, 15.01.2006, 9398/V/06, PKR.I-57689 (ALFRED Betty Senk-GRACJA z Biskupich Mokradel), hod. Elwira Zasuń, wł. Dariusz Czyż, Przepilińskiego 140, 43-400 Cieszyn - III dosk
76. KIWI z Grojeckich Łąk CHPL.ZwKL., blue merle, 22.06.2001, 7824/V/01, PKR.I-46609 (ChPL.IKAR z Krainy Lassie-ChPL.UNA BLUE Zlaty lotos), hod. Katarzyna Zielińska, wł. Katarzyna Zielińska, Marii Radziwiłł 113, 32-600 Oświęcim-Grojec - II dosk

Suki

Klasa młodzieży

77. CHERINKA Ducatti, tricolor, 04.03.2009, 12862/IV/09, PKR.I-63550 (INTCH.ChPL.ROMEO Ko-To-Ra-ChPL.MIRIAM BLUE Złote Gwiazdy Szkocji), hod. Adrianna Piksa, wł. Adrianna Piksa, Kosmiczna 18/1, 40-457 Katowice - III dosk, Najlepszy Ruch w Rasie
78. DALALANA od Mohtarów, tricolor, 12.03.2009, 2105/XLIV/09, PKR.I-64166 (UN AMOUR DE JEUNESSE des Marecages du Prince-DUNIA AL GHARAM od Mohtarów), hod. Ewa El Mohtar, wł. Ewa El Mohtar, Kurów Wielki 3, 59-180 Gaworzyce - I dosk, ZwMł.
79. EXCELENT YONG LADY SHEPHERDS of Czyż, śniade, 05.01.2009, 10438/v/09, PKR w przygotowaniu (MłChPL.ChPL.EXEL GOLD Actis-NELLI Pello Pastoril), hod. Dariusz Czyż, wł. Dariusz Czyż, Przepilińskiego 140, 43-400 Cieszyn - nie do oceny
80. KOLIA Dobry Duch, śniade, 20.12.2008, 7060/XVII/08, PKR w przygotowaniu (BADR WAHEED od Mohtarów-YASMINA SCOTT Ekwiwalent), hod. Katarzyna Kuczyńska, wł. Katarzyna Kuczyńska, Wojciechów 124, 59-623 Lubomierz - IV dosk
81. Si-Si's PRIMA BELLA NOTTE, tricolor, 26.05.2009, 27999/II/09, PKR.I-64446 (INTCH.DKCh.NCh.Shep's WANNABE SEEN-Si-Si's ONLY WEAR SILK STOCKINGS), hod. Maria i Poul Freudenthal, wł. Monika Smoter, Osiedle 9a, 31-588 Kraków - dosk
82. USTI Zbiczuj, śniade, 03.06.2009, 44742/VIII/09, PKR.I-64224 (ChPL.OLD BRANDY Vangeldis-ChPL.JAGNA Zbiczuj), hod. Zbigniew Czubaj, wł. Zbigniew Czubaj, Janikowo, Ogrodnicza 7, 62-006 Kobylnica - II dosk

Klasa pośrednia

83. HELLO AGAIN Ko-To-Ra FCI, tricolor, 03.08.2008, 31803/XXII/08, PKR.I-62207 (INTCH.ChPL ROMEO Ko-To-Ra FCI-MłChPL.DEMI BLUE DESIRE Ko-To-Ra FCI), hod. Lucyna Zboralska, wł. Lucyna Zboralska, Wągry 139, 95-063 Rogów - I dosk, CWC , Zwycięzca, Zwycięzca Rasy
84. HOSSA Actis Poland FCI, śniade, 30.11.2008, 7289/XXIX/08, PKR I-64168 (ALFRED Betty Senk CS-MłChPL.ChPL.REDA Actis), hod. Elwira Zasuń, wł. Elwira Zasuń, Lgoczanka 10, 42-253 Janów - II bdb

Klasa otwarta

85. AFRA Golden Lessie, śniade, 23.02.2008, 12886/IV/08, PKR.I-61377 (INTCH.ChPL.ROMEO Ko-To-Ra-CHINA DOLLE Ko-To-Ra), hod. Wiesław Janicki, wł. Iwona Benek, Bł. Czesława 26/2, 44-100 Gliwice - II dosk
86. ELLEGANCE ELLE Ko-To-Ra, śniade, 16.01.2007, 873/XLI/07, PKR.I-60040 (ChPL.Neneland BLACK RUSSIAN-ChPL.Clever Eyes NIGHTINGALE IN RED), hod. Lucyna Zboralska, wł. Irena Jaworowska, Reymonta 11/b, 41-800 Zabrze - nb
87. LAILA KSIĘŻNICZKA Stumilowy Las, śniade, 17.09.2008, 32340/XXII/08, PKR.I-63219 (CH.Prince of Sunlight QUENCHLESS LOVE-CH.MAYDAY z Psiej Oazy), hod. Małgorzata Janik-Płonka, wł. Małgorzata Janik-Płonka, Krótka 4, 95-081 Huta Dłutowska - I dosk, CWC

Klasa championów

88. AKUL LAKUM od Mohtarów MłChPL.ChPL., śniade, 05.06.2005, 23209/VII/05, PKR.I-56515 (MłChPL.ChPL.AREZ LUBNAN od Mohtarów-MłChPL.ChPL.DUNIA AL GRAHAM od Mohtarów), hod. Ewa El Mohtar, wł. Ewa Chaińska, Krucza 4/42, 53-411 Wrocław, Agnieszka Bieniek - I dosk, CWC, Najlepsza Głowa w Rasie
89. JURATA Różany Gaj ChPL., śniade, 05.04.2005, 12060/IV/05, PKR.I-55716 (ChPL.Old Golden Gates ZERO-POLLYANNA Ko-To-Ra FCI), hod. Renata Kozielska, wł. Tomasz Warzecha, Miarki 21/5, 41-500 Chorzów - nb
90. MIRIAM BLUE Złote Gwiazdy Szkocji ChPL., blue merle, 15.08.2004, 12285/IV/04, PKR.I-57972 (COOK z Pradoliny Odry-ChPL.DIANA z Grojeckich Łąk), hod. Hanna Lauzer, wł. Adrianna Piksa, Kosmiczna 18/1, 40-457 Katowice - II dosk
91. Nyitramenti URSA MAJOR ChPL., śniade z białym, 03.12.2005, 9310/V/05, PKR.I-57165 (ChGB.AARONWELL ANTIQUE GOLD AT BRILYN-ChH.SNOW STALL GODDESS), hod. Janos Balazsovits, Węgry, wł. Beata Zdrowak, Lipnicka 46/2, 43-300 Bielsko-Biała - III dosk

Klasa weteranów

92. ANGIE Wielowiejska Zgraja ChPL., śniade z białym, 05.10.2000, 7693/V/00, PKR.I-38475 (ChPL.Nyitramenti FIRE BALL-AMAZONKA Zbiczuj), hod. Tomasz Stępień, wł. Beata Zdrowak, Lipnicka 46/2, 43-300 Bielsko-Biała -   I dosk, Najlepszy Weteran w Rasie
93. SOPHIE BLACK Ko-To-Ra ChPL., tricolor, 08.07.2000, 11072/IV/00, PKR.I-37087 (ChPL.Neneland MIDNIGHT CONTRAST-ChPL.ZAMBIA BLACK Scot), hod. Lucyna Zboralska, wł. Adrianna Piksa, Kosmiczna 18/1, 40-457 Katowice - II bdb

FCI 296 - Owczarek Szkocki Krótkowłosy

Psy

Klasa otwarta

94. ARIES Jantárová hviezda, tricolor, 18.03.2008, 23696/III/08, PKR.I-62006 (BON A VIVRE von dem Eisvogel-CH.Mighty's Spring Meadow Amber Rise), hod. Júlia Suváková, wł. Bożena Ludwig, Poetów 8, 40-558 Katowice - I dosk,  CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy

Klasa championów

95. Loriseum(FCI) ARROYO MłChPL.ChPL., śniade, 05.10.2007, 23378/III/07, PKR.I-60506 (INTCH.ChFIN,S,N,DK,EST,LV,RUS,LTU.Sandcastle's OLIWER HARDY-INTCH.ChPL,SK,RO,LV,A,H,CH.Timonan NORIANN NOELANI), hod. Katarzyna Kosoń, wł. Katarzyna Kosoń, Siewierska 119, 42-400 Zawiercie - I dosk, CWC

Suki

Klasa championów

96. MAYBE SMOOTH JAZZ Ko-To-Ra FCI INTCH.MłChPL.ChPL,SK., śniade, 23.05.2006, 9527/XXIV/06, PKR.I-57842 (ROYAL BLACK SMOOTH Kontrgalop-ChPL.CINDY Krasna Louka), hod. Lucyna Zboralska, wł. Monika Bielawska, Smyczkowa 4/171, 20-844 Lublin - I dosk,  CWC, Zwycięzca

FCI 38 - Welsh Corgi Cardigan

Psy

Klasa młodzieży

97. Filofany EX-BOYFRIEND LOVE MłChRUS., pręgowane z białym, 20.05.2009, -, RKF -2663387 (INTCH.MłChPL.ChPL.MłZwEUR.ZwEUR.COOL BREEZER FOR JAZENTA Gaucho-MłChPL.TOSIA XTACEE FILOFANY PEEK A BOO Gaucho), hod. Hanna Głowacka, wł. Maria Asanova-Lidina, Vladimirskaya 7-132, 109542 Moskwa - 1 dosk, ZwMł

Klasa otwarta

98. Phi-Vestavia I'M BURNIE-MR.BURNIE INTCH.MłChPL,SK.ChPL.MłZwH., pręgowane z białym, 07.04.2007, 6029/XVII/07, PKR.I-60098 (ChUSA,CAN.Shadowalk TRADEMARK-ChUSA,CAN.Phi-Vestavia CAMERON BRIG), hod. Cathy Ochs-Cline i Patrick Ormos, USA, wł. Anna Pol, Nowodworska 71/19, 54-438 Wrocław - 1 dosk, CWC

Klasa championów

99. COOL BREEZER FOR JAZENTA Gaucho INTCH.MłCHPL.CHPL.MłZwEUR'07.ZwEUR'08., pręgowane, 26.06.2006, 30316/XXII/06, PKR.I-58069 (INTCH.ZwŚW.ZwEUR,CRUFTS.Blondie's NOBLE MAN-INTCH.MłCHPL.CHPL.TYTANIA LISIURA Controversia), hod. Izabela i Dariusz Głowaccy, wł. Hanna Głowacka, Górnicza 35/39 m.42, 91-765 Łódź - 1 dosk, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy

Suki

Klasa młodzieży

100. JAŚNIE PANI JAGIELLONKA Gaucho, pręgowane z białym, 29.06.2009, 32798/XXII/09, PKR.I-64600 (INTCH.MłChPL,SK.ChPL.PHI-VESTAVIA I'M BURNI-MR.BURNIE-ChPL.Brawos A KUKU), hod. Izabela i Dariusz Głowaccy, wł. Izabela i Dariusz Głowaccy, Górnicza 35/39 m.42, 91-765 Łódź - 1 dosk, ZwMł, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia

101. Filofany SUNSET, pręgowane, 20.09.2008, 7001/XVII/08, PKR.I-62382 (Llaneirwg THE HERETIC-CH.COOL'N FOOL FOR FILOFANY Gaucho), hod. Hanna Głowacka, wł. Anna Pol, Nowodworska 71/19, 54-438 Wrocław -          1 dosk, CWC

Klasa otwarta

102. Gaucho HURA HEL'N'KA, pręgowane, 03.03.2008, 23567/III/08, PKR.I-61380 (MłChPL.MłZwEUR.COOL BREEZER FOR JAZENTA Gaucho-MłChPL.Elfrida Gaucho Corlan Gi), hod. Izabela i Dariusz Głowaccy, wł. Dorota Gasper, Kolista 24a/14, 40-486 Katowice - 1 dosk, CWC
103. Filofany SUNRISE, rude pręgowane, 20.09.2008, 7007/XVII/08, PKR.I-62457 (Llaneirwg THE HERETIC-CH.COOL'N FOOL FOR FILOFANY Gaucho), hod. Hanna Głowacka, wł. Anna Pol, Nowodworska 71/19, 54-438 Wrocław - 2 bdb

Klasa championów

104. COOL'N FOOL FOR FILOFANY Gaucho MłChPL,SK.ChPL.MłZwEURŚRiWSCH.MłZwPL.MłZwKLH'09.MłZwKLSK,CZ,H.PIP., pręgowane, 26.06.2006, 6028/XVII/06, PKR.I-58043 (INTCH.ZwŚW.ZwEUR,CRUFTS.Blondie's NOBLE MAN-INTCH.MłChPL.ChPL.TYTANIA LISIURA Controversia), hod. Izabela i Dariusz Głowaccy, wł. Anna Pol, Nowodworska 71/19, 54-438 Wrocław - 1 dosk, Zwycięzca

FCI 39 - Welsh Corgi Pembroke

Psy

Klasa championów

105. WC Pembrok CONSUL INTCH.ChSK,A., tricolor, 10.02.2006, -, CMKU/WCP959/-06/06 (MłChPL.ChPL.CRISPIN Bugi Vugi-KABATA LOTNA Gaucho), hod. Elżbieta Czerniawska, wł. J.i P. Kovarovi, Dvorska 3539, 738 01 Frydek-Mistek - 1 dosk, CWC, Zwycięzca

Suki

Klasa szczeniąt

106. CUUCHIN DREAMS O GOLD, rudo-białe z sobolowym, 23.10.2009, -, CMKU/WCP/1117/-10/09 (ANTUDOR DREAM LOVER-CUUCHIN AUTUMN GOLD), hod. J. M. Wheeler, Australia, wł. J.i P. Kovarovi, Dvorska 3539, 738 01 Frydek-Mistek - 1 w.o. Najlepsze Szczenię w Rasie

Klasa otwarta

107. IDYLL Gaucho, rude z białym, 09.03.2008, -, CMKU/WCP/1040/-08/08 (ZwŚW`08,MłZwŚW`06,MłZwEUR`07.ChRUS.MłChRUS.Andvol YA TWOY KUMIR-INTCH.MłChPL.ChPL.Imago`s GAINLY GOSSIP), hod. Izabela i Dariusz Głowaccy, wł. J.i P. Kovarovi, Dvorska 3539, 738 01 Frydek-Mistek -          1 dosk, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy
 
Karma dla psa, karma dla kota, Husse